MediaCat’in Aralık sayısı çıktı

MediaCat'in Aralık sayısı çıktı. Aralık kapağında "Çevre markaları meydan okuyor!" başlıklı bir dosyaya...

01.12.2010 - 00:00 | MediaCat

MediaCat’in Aralık sayısı çıktı. Aralık kapağında "Çevre markaları meydan okuyor!" başlıklı bir dosyaya yer veren MediaCat sayfaları bu ay da dopdolu…

Çevre markaları meydan okuyor!
Bugüne kadar cazibe merkezi hep Batı’ydı. Dünyanın dört bir tarafındaki insanlar Batı’nın hayat tarzına özeniyor, Batı markaları global pazarlarda çok kolay bir şekilde yol alabiliyordu. Şimdi bu tablo değişiyor. Trendwatching.com’un ‘Exceptionall’ başlıklı raporu dünyadaki bu yeni trendi teyit ediyor.

Reklam-gündem endeksi
MediaCat, Interpress ve Narajans’la işbirliği yaparak yepyeni bir endeks geliştirdi. Reklam gündem endeksi adını taşıyan bu yeni araştırma televizyon, basın ve radyoda en çok reklam yapan markaların reklamlarıyla ne kadar haber olduklarını ortaya koyuyor.

Sosyal medyayı doğru kullanmanın 10 kuralı
Millward Brown, 9 ülkede yüzlerce sosyal medya tüketicisi ile derinlemesine görüşme yöntemini kullanarak yaptığı araştırma sonucunda, markaların sosyal medyayı etkili kullanma kurallarını belirledi.

İsmet Berkan MediaCat’e konuştu
Radikal’in genel yayın yönetmenliğini bıraktıktan sonra Hürriyet’te köşe yazarlığına başlayan İsmet Berkan’la söyleşi yaptık. Berkan’a medya ve siyaset dünyasındaki son gelişmelerin yanısıra yeni Radikal’i de sorduk.

Yeni nesil spor sunucuları
35 yaş altı yeni spor sunucularını yakından tanıtmak amacıyla kapsamlı bir dosya hazırladık. Spor sunuculuğunda dikkat çeken en büyük gelişme daha önce erkeklerin hakimiyetinde olan bu alanda kadınların ağırlığının gün geçtikçe artması.

Yazı ve yorumlarıyla Pelin Özkan, John Grant, Nüzhet Algüneş, Michael Newman ve Aşkın Baysal…

4 ek birden
1. Out of Home
2. MediaCat Youth
3. Pi
4. Medya Veri Kiti

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.