MediaCat’i artık eMecmua.com’dan da okuyabilirsiniz

MediaCat'in basılı dergi içeriğine artık internetten de erişebilirsiniz. Türkiye'nin en büyük...

03.07.2008 - 13:41 | MediaCat

MediaCat’in basılı dergi içeriğine artık internetten de erişebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük e-dergi platformu olan eMecmua.com üzerinden MediaCat’in yanısıra yine Kapital Medya tarafından yayımlanan Digital Age, Out of Home ve Pi dergilerinin basılı içeriğine de ulaşabilirsiniz.

Dergileri sayfa çevirerek okumanın tadını dijital dünyaya taşıyan eMecmua.com’da bu dergilerimizi tek sayı şeklinde satın alabilir veya bu dergilere abone olabilirsiniz. eMecmua’ya abone olmanın en büyük avantajı ise basılı derginin içeriğine, dergi basılıp bayilerde yerini almadan da erişebilmek.

EMECMUA KİMDİR?

Projesi, Be2do/Netafor tarafından gerçekleştirilen ve bu yıl Altın Örümcek’te ‘Türkiye’nin En iyi Online Sitesi’ ödülüne layık görülen eMecmua.com, her geçen gün sitedeki dergi ve abone sayısını artırıyor. Geçtiğimiz yıl, elektronik ortamda yayına başlayan eMecmua.com’da halihazırda 207 yayın, bu yayınlara ait 2.575 sayı ve 283 bin 868 sayfa online olarak izlenip okunabiliyor.

Üye sayısı ise 300.000 kişiye ulaşan ve yurtdışı yatırımcılardan yoğun talep gören eMecmua.com Almanya, Avusturya ve İsviçre pazarlarına da girerek, vizyonunu uluslararası platforma taşıdı.

eMecmua.com’un portföyünde, hemen hemen her sektörden yayın bulunuyor. Düzenli olarak okunan pek çok haftalık ve aylık yayını, eMecmua.com’da derginin satış fiyatından çok daha hesaplı bir abonelik ücretiyle takip etmek mümkün. Üyeliğin ücretsiz olduğu eMecmua.com’da, siteye üye olunduktan sonra, tüm dergilerin ilk 10 sayfası ücretsiz okunabiliyor, ücretsiz olan yayınların ise tamamı okunuyor.

İş insanlarının gün içinde çok yoğun bilgisayar kullanıcısı olması gerçeğinden yola çıkan projede, okunmak istenen dergilere her an ve her saat, coğrafi farklar olmadan ulaşma olanağı sağlanıyor.

eMecmua.com’un sunduğu tüm bu kolaylıkların yanı sıra sitede, basılı bir dergiyi okurken olduğu gibi sayfalar arasında not tutmak, sayfaları ayraçla ayırmak, sayfalara yorum yazmak, bazı sayfaları saklamak gibi detaylar da unutulmamış. Basılı dergilerden farklı olarak, eMecmua.com’da, konularla ilgili yorum yapmak, başkalarının yorumlarını okuma olanağı da bulunuyor.

Abone olunan dergilerin arşivdeki tüm sayılarına ulaşma olanağı sağlanırken, dergide istenen konu ve başlıklara da ‘arama motoru’ sayesinde kolayca erişilebiliyor.

Üyeleriyle ilgili detaylı bir veritabanı bulunan sitenin bireysel okuyucu ve yayıncı olmak üzere iki tür abonelik sistemi var. Basılı formattaki dergileri bire bir, reklamlarına varıncaya kadar okuma olanağı veren eMecmua.com’da, reklamverenler de çok daha interaktif reklamlar verebiliyorlar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.