MediaCat sayfaları bu ay da dopdolu!

MediaCat’in Kasım sayısı çıktı. Kasım kapağında "Dijital pazarlamada yılın en iyileri" başlıklı bir dosyaya yer veren MediaCat sayfaları bu ay da dopdolu… Dijital pazarlamada yılın en iyileri Dijital pazarlama iletişimi alanında yılın en yaratıcı fikirlerini ödüllendirmek amacıyla bu yıl ilk kez düzenlenen Digital Age Awards’da ödüller, 13 Ekim’de düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Yarışmada ayrıca internet kullanıcılarının […]

01.11.2010 - 00:00 | MediaCat

MediaCat’in Kasım sayısı çıktı. Kasım kapağında "Dijital pazarlamada yılın en iyileri" başlıklı bir dosyaya yer veren MediaCat sayfaları bu ay da dopdolu…

Dijital pazarlamada yılın en iyileri
Dijital pazarlama iletişimi alanında yılın en yaratıcı fikirlerini ödüllendirmek amacıyla bu yıl ilk kez düzenlenen Digital Age Awards’da ödüller, 13 Ekim’de düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Yarışmada ayrıca internet kullanıcılarının oylarıyla belirlenen ‘yılın dijital girişimi’ de ödüllendirildi.

Türk gençlerinin rol modelleri
Türk gençlerinin, davranışlarını ve duruşlarını örnek aldıkları ünlüleri belirlemek amacıyla Ipsos KMG’ye kapsamlı bir araştırma yaptırdık.

Turkcell konkurunun perde arkası
Reklam sektöründe bu yılın en çok heyecan yaratan olaylarından biri olan Turkcell konkuru beklenenden uzun sürdü ve geçtiğimiz ay neticelendi. İletişim devi Turkcell yaratıcı iletişim çalışmaları için bundan sonra dört ajanstan hizmet alacak. Konuyla ilgili tüm ayrıntıları, konkurdan hemen sonra konuştuğumuz Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu’na sorduk.

Ali Ağaolu: Kentsel Dönüşüm Yasası sakat çıktı!
Son zamanlarda start verdiği konut projeleri ve bu projeleri duyurmak için bizzat boy gösterdiği Sinan Çetin imzalı reklamlarıyla dikkat çeken Ali Ağaoğlu’yla, sektörün tüm önemli meselelerine dokunan kapsamlı bir söyleşi yaptık.

Web 2.0 fuarından gündem notları
MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan, dijital dünyanın trendlerinin ve geleceğinin konuşulduğu New York Web 2.0 Fuarı’nı bizzat izledi, izlenim ve gündem notlarını sıcağı sıcağına kağıda döktü.

Göçebe yenilikçiler yerleşik yenilikçilere karşı
Reklam ve pazarlama dünyasına iki tür yenilikçi yön veriyor. Yenilikçiliğe formüllü yollardan erişmeye çalışanlara şimdilerde sıradışı yollar keşfeden yenilikçiler meydan okuyor.
Yazı ve yorumlarıyla Pelin Özkan, John Grant, Nüzhet Algüneş, Michael Newman ve Aşkın Baysal…

4 ek birden
1. Dijital ve Mobil Pazarlama Özel Eki
2. Türkiye Dergi Rehberi 2011
3. 3M Outdoor
4. Medya Veri Kiti

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.