MediaCat okurlarının ‘Zıt İkizler’ yorumu

İşte MediaCat Online kullanıcılarının Akbank’ın yeni kampanyası hakkındaki düşünceleri…

29.03.2013 - 17:26 | MediaCat

Akbank'ın yeni reklamında Kıvanç Tatlıtuğ ve İlker Ayrık "Zıt İkizler"i oynuyor.

Geçtiğimiz aylarda 12 yıldır birlikte çalıştığı reklam ajansı Publicis ile yollarını ayırdıktan sonra TBWA/İstanbul ile çalışmaya başlayan Akbank, relansman kampanyasında Kıvanç Tatlıtuğ ve İlker Ayrık’a yer veriyor.

‘Zıt İkizler’ başlıklı serinin ilk filmi geçtiğimiz haftalarda yayınlandı. Reklam filminde İlker Ayrık ikizlerden Nuri’yi, Kıvanç Tatlıtuğ ise Ali’yi canlandırıyor. Nuri; uyanık, yaramaz ama sevimli, sürekli başına iş açan bir karakterken Ali; bilinçli, yol gösterici, çözümcü ve iyi kalpli. Nuri kendini devamlı çıkmazlara sokarken çözüm odaklı kardeşi Ali, Akbank ürün ve hizmetlerini kullanma konusunda kardeşine yol gösterecek.

MediaCat okurlarına bu haftaki anketimizde Akbank’ın Zıt İkizler kampanyasını nasıl bulduklarını sorduk. Web sitemiz ve facebook sayfamız üzerinden sorduğumuz soruyu 316 kişi cevapladı. Ankete katılan 316 kişiden 141’i beğendim, 175’i beğenmedim yanıtı verdi.

akbank anket sonuçları

akbank facebook anket sonuçları

Güncel anketimiz “Türkiye’nin yeni olimpiyat sloganı ‘Bridge Together’ı nasıl buldunuz?” sorusunun cevabını arıyor. Anketimize ana sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

MediaCat facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.