MediaCat Marketing Forum için kayıtlar başladı

7 Kasım'da gerçekleştirilecek olan MediaCat Marketing Forum için kayıtlar başladı...

25.07.2008 - 14:37 | MediaCat

7 Kasım’da gerçekleştirilecek olan MediaCat Marketing Forum için kayıtlar başladı. Erken kayıt yaptıranlar indirimli katılım ücreti uygulamasından faydalanabilecek.

MediaCat tarafından yılda bir kere düzenlenen ve Türkiye’nin en büyük pazarlama iletişimi buluşmalarından biri olan MediaCat Marketing Forum, her yıl Türkiye’den ve dünyadan birçok önemli ismi bir araya getiriyor. Geçtiğimiz yıl 14 Kasım 2007’de Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen MediaCat Marketing Forum, The Big Idea başlıklı konferansla yaklaşık 600 katılımcıyı konunun uzmanlarıyla bir araya getirmişti.

Geçen yılki konferansta Türkiye’de MediaCat Kitapları arasında çıkan Shake that Brain (Saksıyı Çalıştır) adlı kitabın yazarı Joel Saltzman’ın yanı sıra, açılış konuşmasıyla Vuslat Doğan Sabancı, söyleşi formatında bir oturum ile Murat Vargı ve Serdar Erener, M.A.R.K.A. Başkanı Hulusi Derici, DDB&Co. Kreatif Direktörü Karpat Polat, Yaratıcı Sıçramalar kitabının yazarı Michael Newman, ‘Hayal gücünün karlılığı: fikirlerin gücünü fark etmek’ başlıklı sunumuyla Tom Wujec ve ‘Neden akıllı stratejistler kötü stratejiler tercih eder?’ başlıklı konuşmalarıyla Mark Chussil söz almıştı.

Bu yıl 7 Kasım 2008 tarihinde yine Çırağan Sarayı’nda yapılacak olan MediaCat Marketing Forum ise marka, pazarlama, perakende, reklam, araştırma, medya, iletişim alanında çalışan tüm üst ve orta düzey yöneticilere, CMO’lara, başkan yardımcılarına, genel müdürlere, kıdemli yöneticilere hitap edecek. Pazarlama ve reklam alanında yeni trendler, yeni teknolojiler, yeni ölçümleme yöntemleri, yeni tüketim kültürü, boyut değiştiren tüketicinin, gelişen iletişim ve reklam ortamının yeniden tanımlanması ve anlaşılması konuları ile ilgili sunumlar gerçekleştirilecek konferansta, dünya çapında kendini kanıtlamış konuşmacılar yer alacak. MediaCat Marketing Forum’da kapsanacak konulardan bazıları şöyle: Punk Marketing Manifestosu, Gerilla Pazarlama&Gerilla Reklamcılık, Pazarlamada Yeni Bir değer: Happiness, Branded Male: Marketing to Men, Digital Marketing: Marka Yönetimi 3.0.

7 Kasım’da gerçekleştirilecek MediaCat Marketing Forum için kayıtlar başladı. Erken kayıt yaptıranların indirimli katılım ücreti uygulamasından faydalanabileceği etkinliğin ücret bilgilerine www.kapital.com.tr adresinden ulaşılabilir.

İletişim ve kayıt için ;

Alper Barış 0212 282 26 40/138 alperbaris@kapital.com.tr

İlkem Aslan 0 212 282 26 40/117 ilkemaslan@kapital.com.tr

Birce Arıcıoğlu 0 212 282 26 40/232 bircearicioglu@kapital.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.