MediaCat Live, 2021 trendleriyle geri dönüyor

Geçtiğimiz yıl mart ayında ilk kez gerçekleştirdiğimiz online etkinlik serisi MediaCat Live’ın bu yılki ilk buluşması 18 Şubat’ta!

08.02.2021 - 14:56 | MediaCat

MediaCat Live, 2021 trendleriyle geri dönüyor

2020’nin olağanüstü koşullarında hayata geçirdiğimiz ve sektörün önünü görmekte güçlük çektiği günlerde bilgi alışverişinin devamlılığını olduğu kadar networking ihtiyacını da önemli ölçüde besleyen MediaCat Live buluşmaları 2021’de de devam ediyor.

Yıl boyunca sektörümüzü yakından ilgilendiren farklı disiplinlerde birçok başlığı gündeme alacak etkinlik serisinde ilk buluşma 18 Şubat Perşembe günü gerçekleşecek. 15:00 – 16:30 saatleri arasında gerçekleşecek, 2021 Trendleri başlıklı buluşmada yanıt aranacak sorularsa şöyle: Tedirginlik ve belirsizlik yaşamda ve tüketimde ne tür yeni alışkanlıklar doğuracak? Krizde olan güven ilişkisine hangi faktörler yön verecek? Makro sosyo-kültürel trendler, Türkiye’nin gündelik hayatına nasıl etki edecek?

Gazeteci Barış Soydan, İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden Prof. Dr. Emre Erdoğan, Özyeğin Üniversitesi İşletme Bölümü’nden Doç. Dr. Ceren Hayran Şanlı, Wunderman Thompson Strateji Direktörü Pelin Karagöz Hüner ve MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan’ın yer alacağı MediaCat Live: 2021 Trendleri için kaydınız buradan yapabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.