MediaCat forum için geri sayım başladı

MediaCat tarafından bu yıl ilki düzenlenen ve "Tüketici Yüzyılında Pazarlama-Krallarla İletişimin İncelikleri" konulu Media Cat Forum, 22-23 Ocak 2004 tarihlerinde İstanbul Ceylan Intercontinental Otel'de gerçekleşecek.

12.01.2004 - 00:00 | MediaCat

MediaCat tarafından bu yıl ilki düzenlenen ve “Tüketici Yüzyılında Pazarlama-Krallarla İletişimin İncelikleri” konulu Media Cat Forum, 22-23 Ocak 2004 tarihlerinde İstanbul Ceylan Intercontinental Otel’de gerçekleşecek.

Üretim, pazarlama, satış, reklam, halkla ilişkiler, sponsorluk gibi süreçlerde tüketicinin değişen rolü ve etkisinin değerlendirileceği Media Cat Forum 2003, iletişim sektörünün önde gelen isimlerine ev sahipliği yapacak. Zenith Optimedia Dünya Araştırma Direktörü Stuart James Nicholson, Interdirect Network Yönetim Kurulu Üyeleri Peter Van Busken ve Richard Marshall, Universal McCann Genel Müdürü Yavuz Özçelik, CNN Türk Genel Müdürü Efe Önbilgin’in de aralarında bulunduğu 55 yerli ve yabancı uzman, günümüz dünyasında tüketiciyle ilişkileri tüm boyutlarıyla irdeleyecekler.