MediaCat Book Club’ta Pürüzlü Mükemmellik’i konuşuyoruz

Kitabın yazarları Mehmet Doğan ve Yiğit Ahmet Kurt 21 Temmuz’da bizlerle.

16.07.2020 - 17:21 | MediaCat

MediaCat Book Club keyifli kitap söyleşilerine “Bir+Bir=Üç” kitabının yazarı Dave Trott ve “Triggers: Değişim Çarkı” kitabının yazarı Marshalla Goldsmith söyleşilerinin ardından “Pürüzlü Mükemmellik” kitabının yazarları Mehmet Doğan ve Yiğit Ahmet Kurt ile devam ediyor.

Kullanıcı deneyimi ve dijital pazarlama uzmanı Mehmet Doğan ile finansal analiz uzmanı Yiğit Ahmet Kurt’un dijital hayatlarımızda yükselen tahammülsüzlük duygusuna verdikleri yanıtlardan oluşan Pürüzlü Mükemmellik, “friksiyon” olgusuna da bambaşka bir gözle bakıyor.

21 Temmuz Salı günü saat 16:00’da Kapital Medya İçerik Direktörü Alev Kaynak moderatörlüğünde gerçekleşecek; farklı disiplinler, davranış bilimleri ve yükselen teknolojiler arasında ilerleyecek bu söyleşiye siz de davetlisiniz.

Pürüzlü Mükemmellik kitabını ücretsiz okumak ve kitap üzerine gerçekleşecek keyifli sohbete katılmak için MediaCat Book Club’a buradan üye olabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.