Mediabrands Insights Conento’yu satın aldı

Satın almayla birlikte Melis Tufur MBI Başkanı olarak atandı.

17.08.2016 - 09:58 | MediaCat

yeni müşteri

IPG’nin araştırma şirketi Mediabrands Insights (MBI), Türkiye’deki yapılanma çalışmaları kapsamında Conento Pazarlama Analitiği’ni bünyesine kattı. Sektörde altı yıllık bir geçmişe sahip olan Conento’nun kurucu genel müdürü Melis Tufur ise, yeni birleşme kapsamında, MBI Başkanı olarak atandı.

Mediabrands Insights Conento'yu satın aldıMarkaların iletişim, pazarlama ve satış süreçlerine katkı sağlamak amacıyla faaliyet gösteren Conento Pazarlama Analitiği geçtiğimiz yıl, TÜAD tarafından düzenlenen Baykuş Ödülleri’nde Altın İnovatif Baykuş ve Bronz Usta Baykuş ödüllerinin sahibi olmuştu. Bureau Veritas’ın kalite belgelendirme süreçlerini başarıyla tamamlayarak faaliyetlerini ISO20252 ve GAB belgeleriyle sürdüren Conento’nun kurucu genel müdürü Melis Tufur ise sektörde 20 yılı aşkın tecrübesi olan, iki dönem TÜAD yönetim kurulu üyeliğinde bulunmuş ve ESOMAR üyesi bir isim.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.