Media Markt’a yeni reklam, pazarlama ve halkla ilişkiler grup müdürü

Media Markt’ın Reklam, Pazarlama ve Halkla İlişkiler Grup Müdürlüğü görevine...

14.04.2008 - 16:49 | MediaCat

Media Markt’ın Reklam, Pazarlama ve Halkla İlişkiler Grup Müdürlüğü görevine Yıldız Asan atandı. 14 yıllık pazarlama iletişimi ve organizasyon yönetimi deneyimine sahip olan Yıldız Asan, son olarak İstanbul İletişim ve Sanat Akademisi’nde Genel Müdür olarak görev yapmıştı.

Alman teknoloji devi Media Markt’ın Reklam, Pazarlama ve Halkla İlişkiler Grup Müdürlüğü görevine Yıldız Asan atandı. Uzun yıllara dayanan bir pazarlama deneyimine sahip olan Yıldız Asan, daha önce de birçok saygın kurumda üst düzey yönetici olarak görev almıştı. İş yaşamına Bertelmann Music Group Türkiye’de adım atan Yıldız Asan, sırasıyla Oyak Bank Kurumsal İletişim Müdürü, Çınar Group Pazarlama İletişimi Direktörü, İstanbul İletişim ve Sanat Akademisi Genel Müdürü olarak iş yaşamını sürdürdü.

Başarılı ve yükselen bir grafik izleyen kariyerine üniversite yıllarında başlayan Yıldız Asan, Media Markt Reklam, Pazarlama ve Halkla İlişkiler Grup Müdürlüğü görevine Ocak 2008 tarihinde başladı. Lise öğrenimini Almanya’nın Münih şehrinde tamamlayan Yıldız Asan, İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü tamamladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.