McDonald’s ve Mariah Carey’den işbirliği

Fast food devinin Noel kampanyasının yüzü ünlü sanatçı Mariah Carey.

07.12.2021 - 12:03 | Simge Şenses

McDonald's ve Mariah Carey'den işbirliği

McDonald’s, Noel sezonu için Mariah Carey ile özel bir işbirliğine imza attı. Fast food devi, işbirliği kapsamında hayata geçireceği promosyon kampanyasını da Grammy ödüllü süperstarın rol aldığı ve ikonik All I Want For Christmas is You parçasının eşlik ettiği bir reklam filmiyle duyurdu.

Kampanya kapsamında 13-24 Aralık tarihleri arasında McDonald’s mobil uygulaması üzerinden en az 1 dolarlık alışveriş yapan ABD vatandaşları, Carey’nin her güne özel seçtiği favori McDonald’s lezzetlerine ücretsiz olarak sahip olacak. Örneğin 13 Aralık’ta sipariş verenler ücretsiz Big Mac, 14 Aralık’ta sipariş verenler ise ücretsiz McChicken menünün tadını çıkaracak.

McDonald’s, Mariah Carey işbirliğini ek olarak temalı ürünlerden oluşan bir koleksiyonla taçlandıracak. Bahsi geçen koleksiyon, Carey’nin imzasının altın rengi iplikle işlendiği şık bir siyah örgü bere ve üzerinde kendisinin ekstra turşulu bir McDonald’s çizburgerinin tadını çıkarırken çekilmiş bir fotoğrafının yer aldığı siyah bir t-shirt gibi parçaları barındıracak. Sınırlı sayıda üretilen bu ürünler de 15-21 Aralık tarihlerinde McDonald’s mobil sipariş ve ödeme sistemi aracılığıyla kampanyadan yararlanan ilk 10 bin müşteriye hediye edilecek.

Kaynak: People

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.