MediaCat

McCann İstanbul’a yeni CEO

McCann İstanbul’da CEO görevini üstlenecek isim belli oldu.

McCann İstanbul’a yeni CEO

McCann İstanbul’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Ajansın yeni CEO’su son beş yıldır Medina Turgul DDB Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Elifsu Tufan oldu.

20 yıllık kariyeri boyunca Türkiye’nin en büyük reklamverenlerinin de içinde olduğu birçok lokal ve global markayla çalışan Tufan, Grey İstanbul ve Medina Turgul DDB gibi ajanslarda yönetici pozisyonunda görev yaptı.

McCann Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türkiye bölge CEO’su Tarek Miknas, Elifsu Tufan’ın McCann ailesine katılmasıyla ilgili, “McCann İstanbul CEO’luk görevi tutku, tecrübe ve azim gerektiren bir rol. Elifsu’nun karakteri ve liderlik becerisi bunların somut bir örneği. Ona bu harika yolculukta eşlik etmekten mutluluk duyuyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Yeni görevi için çok heyecanlı olduğunu belirten Elifsu Tufan ise, “McCann İstanbul Türkiye’deki en köklü ajanslarından biri ve FP7 McCann gibi dünyanın en başarılı reklam gruplarından birinde yer alıyor. Böyle güçlü bir aileye dahil olduğum ve değişimin öncüsü olacağım için çok mutlu ve gururluyum” ifadelerini kullandı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.