Maxon Türkiye’nin yeni distribütörü

Akbal Group, Maxon ürünlerinin Türkiye yetkili distribütörü oldu.

22.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Akbal Group, Maxon ürünlerinin Türkiye yetkili distribütörü oldu.

Maxon böylece, Cinema 4D ve Bodypaint 3D ürünlerinin dağıtımında Akbal Group ile yakın işbirliği içinde çalışarak, bu ürünler için kullanıcılarına daha iyi destek verebilmeyi hedefliyor. Akbal Group, Türkiye dışında aynı zamanda KKTC, Azerbeycan, Kazakistan, Türkmenistan ve Özbekistan pazarlarında da aktif olacak.

Akbal Group CEO ’su Ünsal Akbal yaptığı açıklamada: "Maxon ağına yeni katılan bir distributor olarak bizler, pazarda daha iyi hizmet verebileceğimiz için oldukça mutluyuz. Aynı zamanda Maxon’la yetkili distribütör olarak içinde bulunduğumuz yakın işbirliğini kullanıcılarımızın yararına olacağına inanıyoruz." dedi.

Maxon’un kurucu ortağı ve CEO ’su Harald Egel ise: "Akbal Group ile tümüyle güvendiğimiz deneyimli bir distribütörümüz oldu. Bu başarılı işbirliği sayesinde pazardaki tüm Maxon müşterilerine daha iyi hizmet verebilmeyi amaçlıyoruz.” diye ekledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.