Mavi’nin Berlin çıkartması

Mavi'in dev outdoor ilanları Berlin havalimanından, metrosuna pek çok alanda dikkat çekiyor.

27.01.2011 - 00:00 | MediaCat

Mavi’in dev outdoor ilanları Berlin havalimanından, metrosuna pek çok alanda dikkat çekiyor.

Mavi’nin Akdenizli kimliğini yansıtan, 2011 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu fotoğrafları, Avrupa’nın moda başkentlerinden Berlin’i “mavi”ye boyuyor. Mavi’nin dev outdoor ilanları, 1 ay süreyle, havalimanından başlayarak tüm metro ağına ve Bread&Butter fuar alanına kadar 150 farklı noktada dikkat çekiyor. Özellikle dünyanın en önemli moda fuarlarından Bread&Butter ve son dönemin ilgiyle izlenen moda haftası Berlin Mercedes Benz Fashion Week döneminde yapılan bu tanıtım kampanyasıyla, moda dünyasından Berlin’e akın eden binlerce kişi Mavi Jeans’i daha yakından tanıma fırsatı buluyor.

Mavi Avrupa’da büyümeye devam ediyor. İstanbul merkezi tarafından yönetilmeye başlanan Avrupa operasyonu 2010’da ciroda %40’lık bir büyüme elde etti.

Almanya’nın 2 önemli kenti; Berlin ve Frankfurt’ta flagship mağazaları, Hamburg, Berlin, Düsseldorf, Münih, Frankfurt, Stuttgart ve Zürih’teki showroomlarıyla hizmet veren Mavi, Almanya’da kendi perakende ağının yanı sıra, Peek&Cloppenburg, Breuninger, Engelhorn & Sturm, Garhammer, Hagemeyer, Jeans Kaltenbach, Konen, Leffers, Ludwig Beck gibi önemli mağaza zincirlerinde satışa sunuluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.