MediaCat

Mavi’den İlker Kaleli’nin hikâyesi

Mavi & Kaleli işbirliği ilk meyvesini verdi.

Mavi’den İlker Kaleli’nin hikâyesi

Ağustos ayında Kerem Bürsin ile yollarını ayıran Mavi, yeni reklam yüzü İlker Kaleli’yle başladığı taze işbirliği kapsamında ilk reklam filmini yayınladı. Mavi’nin 25 yıllık marka yolculuğunun İlker Kaleli’nin gerçek hikâyesi üzerinden anlatıldığı reklam filminde başroldeki ürün ise markanın premium jean serisi Mavi Black.

Yeni reklam filmi ve Mavi Black hakkında konuşan Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz 25 yıldır yaptıkları her işte en yeni, en güncel Mavi’nin ve mükemmel jean’in peşinden koşmaya devam ettiklerini söyleyerek ekledi:

“Yeni jenerasyon erkeğin giyime bakışı, fonksiyonellikten moda arayışına doğru değişiyor. Mavi Black’i kendine özel ve farklı şeyler arayan bu erkeklerden ilham alarak yarattık. Black, teknolojik kumaşları, mükemmel fitiyle jean modasının zirvesi. En iddialı, en karizmatik ve en hızlı büyüyen jean koleksiyonumuz. Sadece bir jean’i değil, şehirli, cool, karizmatik erkeği ve onun yaşam tarzını temsil ediyor. İlker Kaleli’yle yollarımız, işte tam bu noktada kesişti. Çünkü İlker, Mavi Black gibi bir adam… Mavi erkeğinin yeni yüzü olduğu için çok mutluyuz. İlker’le birlikte Black koleksiyonunda yüzde 80 büyüme hedefliyoruz.”

Mavi’yle birlikteliği kapsamında ilk kez kamera karşısına geçen Kaleli ise şu açıklamayı yaptı:

“Mavi’yle çok yakın hikâyelerimiz, benzer hayallerimiz, ezberbozan seçimlerimiz var. Yaptığın seçimler senin kim olduğunla ilgili çok şey söylüyor. Stil bana göre insanın kendini anlatma, ruhunu yansıtabilme meselesi. Özellikle de şehir hayatının hızında ve karmaşasında, kendimizi karşımızdakine, insanlara uzun uzun anlatmak için vaktimiz yok. Giydiklerimizi nasıl kişiselleştirdiğimiz ve taşıdığımızla ifade ediyoruz kendimizi. Mavi Black benim için, bir duruş, yeni bir derinlik, yeni bir tavır demek. İşte o yüzden birbirimizi tamamlayabildik. Başka söze gerek yok… Mavi Black, yepyeni bir jean hikâyesi…”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.