Mavi yeni sezon heyecanını yeni sezon kampanyası ile destekliyor

Mavi, müşterilerinin ilgi ve dikkatini her hafta farklı ürünlere çekecek sürprizlerle dolu "Taze Geldi" konseptiyle başlattığı...

25.02.2009 - 12:24 | MediaCat

Mavi, müşterilerinin ilgi ve dikkatini her hafta farklı ürünlere çekecek sürprizlerle dolu “Taze Geldi” konseptiyle başlattığı yeni sezon heyecanını, yeni reklam kampanyasıyla destekliyor. “Mavi 2009” reklam kampanyası, Ali Taran Creatif Workshop tarafından hazırlanan 2 reklam filminden oluşuyor.

Mavi’nin 2009 hedefleriyle ilgili bir açıklama yapan CEO Ersin Akarlılar, “2009’a çok güçlü ve coşkulu başladık. İlkbahar-Yaz koleksiyonumuzda, genişleyen ürün gamımız sayesinde, “Taze Geldi” konseptiyle müşterilerimize sürekli yeni ürünler sunuyoruz. Ürün çeşitliliğimizin yanı sıra, m² olarak büyüyen mağazalarımızla, bir jeans markasından global bir moda markasına doğru gelişiyoruz. Önümüzdeki dönemde perakende alanında daha da güçlenerek markamızı Mavi Jeans’ten Mavi’ye taşıyacağız.” dedi.

Mavi 2009 yılında, “Taze Geldi” konseptiyle, müşterilerine sürekli yeni koleksiyonlar sunarak her an değişen ihtiyaçlarına uygun alışveriş olanağı sağlamayı amaçlıyor. Mağazalarına uğrayanlara, her defasında “görülmeye değer yepyeni ürünler var” duygusunu yaşatmaya hazırlanan Mavi’nin 2009 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda özellikle elbiseler dikkat çekiyor. Kendi stilini yaratarak kafasına göre takıp takıştırmak isteyenler için, yemeniden kolye ve bileziklere, kemerden çanta ve sandaletlere kadar yepyeni aksesuvar seçenekleri sunuluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.