Mastercard’da üst düzey iki atama

Mastercard Türkiye ve Azerbaycan Başkan Yardımcısı ve Mastercard Türkiye Başkan Yardımcısı olarak görev alacak isimler belli oldu.

05.03.2019 - 12:23 | MediaCat

Mastercard'da üst düzey iki atama

Mastercard Türkiye ve Azerbaycan operasyonunda başkan yardımcısı seviyesinde iki yeni atama gerçekleşti. Buna göre, Mastercard Türkiye ve Azerbaycan Başkan Yardımcısı Erdem Çakar olurken, Hüsnü Avşar Gürdal ise Mastercard Türkiye Başkan Yardımcısı olarak atandı. Her iki isim de bölgelerinde müşteri ilişkileri yönetiminden sorumlu başkan yardımcısı olarak görev alacak. Çakar, ayrıca Mastercard Azerbaycan Ülke Müdürlüğü sorumluluğunu da üstlenecek.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamlayan Erdem Çakar, kariyerine 1998 yılında Citibank Türkiye’de başladı. 2002 yılında Citibank Belçika bölgesel merkezine geçen ve risk, operasyon, satış ve pazarlama bölümlerinde bölgesel ve global pozisyonlarda yönetici olarak çalışan Çakar, 2009 yılında Mastercard Türkiye Müşteri İlişkileri Yönetimi Direktörü oldu. Çakar, 2019 itibarıyla Mastercard Türkiye ve Azerbaycan Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından Koç Üniversitesi’nde MBA derecesi alan Hüsnü Avşar Gürdal, iş hayatına Unilever’de başladı. Unilever’in ardından kariyerine Value Partners global yönetim danışmanlık firmasında devam eden Gürdal; Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’da finans, telekomünikasyon, medya ve FMCG gibi çeşitli sektörlerde strateji geliştirme, satış ve pazarlama alanlarında proje yöneticiliği görevleri aldı. Gürdal, 2015 yılında Mastercard Advisors bünyesine katılarak, ödeme sistemleri alanında birçok projeyi yönetti. 2016 yılından beri Mastercard Türkiye Müşteri İlişkileri Yönetimi Direktörü olarak görev yapan Gürdal, 2019 itibarıyla Mastercard Türkiye Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.