MasterCard’da Global vizyon değişikliği

MasterCard kurumsal kimliğini ve logosunu yeniledi.

03.07.2006 - 00:00 | MediaCat

MasterCard kurumsal kimliğini ve logosunu yeniledi. “MasterCard Worldwide” ismi ve yeni kurumsal kimliği ile, MasterCard yeni vizyonunu ve globalleşen yapısını vurguluyor.

MasterCard, Maestro, Cirrus gibi ödeme markalarını bir şemsiye altında toplayan ödeme sistemlerinin lider şirketi MasterCard International, global entegre yapısını ve dünya çapında ticareti geliştirmeyi amaçlayan stratejik vizyonunu yansıtmak amacıyla yeni kurumsal ismini “MasterCard Worldwide”, kurumsal sloganını ise “heart of commerce” olarak değiştirdi.

Yeni kurumsal konumlandırma, birleşik bir business to business (işletmeden-işletmeye) platformu oluşturarak, MasterCard Worldwide’ın müşterilerine, işyerlerine ve hissedarlarına tüm iletişim kanallarında global bir verimlilik sunacak.

MasterCard’ı dünya çapında milyonlarca tüketiciye sembolize eden, içiçe geçmiş halkalardan oluşan var olan logosu bütün MasterCard markalı kartlarda ve dünya çapındaki bütün işyeri ve kart kabul noktalarında kullanılmaya devam edecek. MasterCard Worldwide farklı markaları; MasterCard, Maestro, Cirrus, MasterCard Advisors markalarını, desteklemeyi de sürdürecek. Şu an 106 ülke ve 49 dilde gösterilen MasterCard’ın sayısız ödüllü global Priceless reklam kampanyası da gösterime devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.