MasterCard Avrupa’ya Türkiye’den yeni yönetici

MasterCard Avrupa'ya bağlı Hızlı Büyüyen ve Gelişmekte Olan Pazarlar Ürün Müdürlüğü görevine atanan...

28.08.2009 - 00:00 | MediaCat

MasterCard Avrupa’ya bağlı Hızlı Büyüyen ve Gelişmekte Olan Pazarlar Ürün Müdürlüğü görevine atanan Onur Kurşun, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 40’dan fazla ülkeden sorumlu olacak.

Onur Kurşun, MasterCard Avrupa bünyesinde Hızlı Büyüyen ve Gelişmekte Olan Pazarlar Ürün Müdürlüğü görevine getirildi. Kurşun, yeni görevi kapsamında aralarında Türkiye, Rusya, Macaristan, Polonya, İsrail, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna gibi ülkelerin de bulunduğu 40’ın üzerinde ülkede, MasterCard ürünlerinin geliştirilmesi ve bu pazarların büyütülmesinden sorumlu ekibi yönetecek.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 2001 yılında mezun olan Kurşun, 2002 yılında London School of Economics’den Finans ve Ekonomi üzerine Master derecesini aldı. Aynı yılın Kasım ayında Peppers&Rogers Group Danışmanlık şirketinde çalışmaya başlayan Kurşun, bu şirketin yurtiçi ve yurtdışı operasyonlarında pek çok farklı projede rol aldı. 2007 yılı başında MasterCard Avrupa bünyesinde çalışmaya başlayan Kurşun, MasterCard’da Türkiye, Doğu Avrupa ve İsrail pazarlarından sorumlu Bireysel Kredi Kartları Ürün Yöneticisi olarak görev yapıyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.