Masmavi İstanbul geceleri sona erdi

İstanblue Vodka tarafından düzenlenen İstanbul Blue Night sona erdi. İstanbul’u maviye boyayıp, her yeri müzik ve eğlenceyle dolduran İstanbul Blue Night ile İstanbul eğlence hayatı çok farklı bir deneyim yaşadı.

27.02.2012 - 00:00 | MediaCat

İstanblue Vodka tarafından düzenlenen İstanbul Blue Night sona erdi. İstanbul’u maviye boyayıp, her yeri müzik ve eğlenceyle dolduran İstanbul Blue Night ile İstanbul farklı bir deneyim yaşadı.

İkinci senesinde Beyoğlu, Ortaköy ve Sultanahmet olmak üzere 3 merkezde birden gerçekleşen gecede sahne alan sanatçılar Burhan Öcal, Pamela, Gökçe ve Canan Anderson izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı. Sokaklar konserlerin yanı sıra özel dans gösterileri, tamvayda plaklarının başında olan Power FM DJ ekibi, gezici drum ekibi ve çeşitli ışık şovları ile şenlendi. İstanbul Blue Night eğlencesi gecenin devamında ise anlaşmalı etkinlik noktalarında gerçekleşen programlar ve görsel şovlar ile sabaha kadar devam etti. Gece boyunca The Marmara, The Marmara Pera, Kız Kulesi, Galata Kulesi, Tünel Pasajı, Çiçek Pasajı ve Ortaköy’deki The House Hotel maviye ışık gösterilerine sahne oldu.
 
İstanbul Blue Night ile bundan böyle her sene Şubat aylarının üçüncü Cuma’sı İstanbul’da her yeri mavi, her yer müzik ve her yer eğlenceye bürünecek. 
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.