Markafoni kurucuları Markmost’a ortak oldu

Markafoni kurucu ortakları Ahmet Emre Sarı, Sina Afra ve Tolga Tatari www.markmost.com'a ortak oldu.

02.12.2011 - 00:00 | MediaCat

Markafoni kurucu ortakları Ahmet Emre Sarı, Sina Afra ve Tolga Tatari www.markmost.com’a ortak oldu.

MARKmost.com, diğer grup satın alma sitelerinden farklı olarak işletmelere kendi fırsatlarını yayınlama ve yönetme imkanı veriyor. Bunun yanı sıra işletmeler site üzerinden kullanıcılarına hediye etmek üzere MARKpara satın alabiliyor. MARKpara biriktiren kullanıcılar da www.markmost.com adresinde yer alan hediye kataloğundaki fırsatlardan ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

MARKmost.com ortaklığı hakkında markafoni Yönetim Kurulu Başkanı Sina Afra “Türkiye’den global potansiyele sahip bir fikrin çıkması bizi son derece heyecanlandırdı. Grup satın alma şirketlerinden farklı olan MARKmost yapısını Erdem Yurdanur ve ortaklarıyla beraber, önce Türkiye’de, ardından da yurtdışında başarıya taşımak istiyoruz” dedi.

MARKmost.com Kurucu Ortağı Erdem Yurdanur da konuyla ilgili şunları söyledi: “Markafoni çok kısa sürede Türkiye’nin en önemli e-ticaret sitelerinden birisi konumuna geldi. Bu kadar kısa sürede bunu başaran ekibin Markmost.com’a da inanmaları ve yatırım yapmaları bizi çok mutlu etti. Bu sayede bizler Sina Afra, Ahmet Emre Sarı ve Tolga Tatari’nin da katkılarıyla çok daha hızlı bir şekilde önce Türkiye’de sonra da başka ülkelerde Markmost.com’u çok daha iyi yerlere getirebileceğimizi düşünüyoruz. Markmost.com hem işletme dostu, hem müşteri dostu bir altyapı sunan, özellikle her sektörden KOBİ’lerin internet ile tanışmalarını sağlayan bir araç olarak uzun vadeli bir proje. Umuyorum ki bu işbirliği ile bizler ülkemizde ses getiren işlerden birisini daha yapmış olacağız.”

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.