Marka Aşkım İstanbul’un finalistleri belli oldu

9 Kasım'da gerçekleştirilecek ‘Lovemarks’ konferansı kapsamında düzenlenecek ‘Marka Aşkım İstanbul’ yarışmasının finalistleri belli oldu.

06.11.2006 - 00:00 | MediaCat

MediaCat tarafından 9 Kasım’da gerçekleştirilecek ‘Lovemarks’ konferansı kapsamında düzenlenecek ‘Marka Aşkım İstanbul’ yarışmasının finalistleri belli oldu. Katılımcıların İstanbul’u bir ‘lovemark’ olarak konumlandıran ilanlarla başvurdukları yarışmada finale kalan işler konferansta sergilenecek ve konferans katılımcılarının yapacağı oylamayla birinci belirlenecek. Birincinin ödülü bir Apple iMac.

Yarışma jürisinin yaptığı değerlendirmeye göre Ad-Stop’tan Hande Güler ‘It Marks’ işiyle, Engin Öztekin ‘Istanbul Days’ işiyle, Bart İletişim’den Tuba Kadıoğlu ve Reha Üner ‘Şimdi İstanbul’da Olmak Vardı’ işleriyle, Boratalat’tan Cengiz Coşkun ‘Life from Istanbul’ işiyle, Güzel Sanatlar’dan Atakan Sevgi, Rıfka Koray ve Ozan Çelebi ‘Natural Bond’ işleriyle, Güzel Sanatlar’dan Atakan Sevgi, Rıfka Koray ve Latif Çetinkaya ‘LOVEISTANBUL’ ve ‘A Love like No Other’ işleriyle, Güzel Sanatlardan Rıfka Koray, Ayşe Evin, Ozan Çelebi, Hakan Ertan ‘Only in Istanbul’ işleriyle, Fayda’dan Ahmet Faruk Güneş ‘Asya ile Avrupa’nın Buluşması’ adlı işiyle finale kaldılar.

Yarışma jürisinde Yiğit Şardan, Tansu Yeğen, Ela Gökkan, Hakkı Mısırlıoğlu, Tibet Sanlıman, Özlem Sunay ve Gürül Öğüt yer alıyor.

Lovemarks konferansına, bu kavramı geliştiren Saatchi & Saatchi’nin Dünya CEO’su Kevin Roberts’ın yanısıra dünyadan ve Türkiye’den birçok önemli isim katılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.