MediaCat

Marjinal Porter Novelli’ye yeni müşteri

Brown-Forman’ın Türkiye’deki iletişim danışmanlığını Marjinal Porter Novelli üstlendi.

Marjinal Porter Novelli’ye yeni müşteri

Aralarında Jack-Daniel’s, Finlandia Vodka, ve Southern Comfort’un da bulunduğu 25 farklı şarap ve alkollü içecek markasına sahip Brown-Forman’ın Türkiye’deki iletişim danışmanlığını Marjinal Porter Novelli üstlendi.

1870 yılında George Garvin Brown tarafından kurulan köklü firma Brown-Forman, 135’ten fazla ülkede satışta olan 25 şarap ve alkollü içecek markası ile dünya çapında 4.120 kişiye istihdam sağlıyor. Dünyadaki en büyük on şarap ve alkollü içecek şirketinden biri olan Brown-Forman, “dürüstlük, saygı, güven, ekip çalışması ve mükemmellik” değerleri çerçevesinde hizmet veriyor.

Marjinal Porter Novelli, Brown-Forman Türkiye çatısı altında bulunan Jack Daniel’s, Finlandia Vodka, Southern Comfort, The Famous Grouse, Gentleman Jack, el Jimador Tequila, Tequila Herradura, The Macalan, Cointreau, Remy Martin ve Woodford Reserve markalarının Türkiye’deki iletişim faaliyetlerini yürütecek.

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.