Marjinal Porter Novelli’ye iki yeni müşteri

Marjinal Porter Novelli müşteri portföyüne iki yeni müşteri dahil etti.

08.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Marjinal Porter Novelli müşteri portföyüne iki yeni müşteri dahil etti. Eyüp Sabri Tuncer ve Yellow Pages iletişim danışmanlığı hizmeti almak için Marjinal Porter Novelli ile anlaştı.

Adres ve telefon bilgisi edinmek konusunda dünyanın en güvenilir ve başarılı markalarından biri olan Yellow Pages, Türkiye’de iletişim danışmanlığı hizmeti almak için Marjinal Porter Novelli ile anlaştı.

1993 yılından bu yana Türkiye’nin alanında öncü firmalarına iletişim danışmanlığı hizmeti sunan, 2008 yılı itibariyle de dünyanın önde gelen halkla ilişkiler ajanslarından olan Porter Novelli’nin ağına katılan Marjinal Porter Novelli, Turkey Yellow Pages (www.yellow.com.tr) ile işbirliğine gitti. Buna göre, adres ve telefon bilgisi alanında dünyanın sayılı ve en başarılı markalarından biri olarak kabul edilen Turkey Yellow Pages, Marjinal Porter Novelli’den iletişim danışmanlığı hizmeti alacak.

Cumhuriyetle yaşıt, Türkiye’nin en saygın ve köklü kuruluşlarından biri olan Eyüp Sabri Tuncer iletişim çalışmalarında iş ortağı olarak Marjinal Porter Novelli’yi seçti.

1923’ten beri Türkiye’nin en saygın kuruluşlarından biri olarak hizmet veren, köklü kolonya üreticisi Eyüp Sabri Tuncer, geleneksel kolonya ve oda kokusu iş alanlarının yanı sıra doğal yaratıcılık konsepti ile uluslararası pazarlara açılmak hedefiyle oluşturduğu yeni markası EST 1923 kapsamında yürütülecek iletişim çalışmalarını Marjinal Porter Novelli (MPN) ile gerçekleştirecek.

1993 yılından bu yana Türkiye’nin alanında öncü firmalarına iletişim danışmanlığı hizmeti sunan, 2008 yılı itibariyle de dünyanın önde gelen halkla ilişkiler ajanslarından olan Porter Novelli’nin ağına katılan Marjinal Porter Novelli zengin portföyüne eklediği Eyüp Sabri Tuncer’e 360 derece iletişim danışmanlığı hizmetleri sunacak.  

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.