Manşet, Mithat Bereket ile geri dönüyor

CNN TÜRK muhabiri Mithat Bereket, içte ve dışta olayları yerinden izleyerek gelişmelerle, seçim döneminde de seçim özel programları ile

05.03.2007 - 18:13 | MediaCat

CNN TÜRK muhabiri Mithat Bereket, içte ve dışta olayları yerinden izleyerek gelişmelerle, seçim döneminde de seçim özel programları ile ekranda olacak.

Mithat Bereket ile Manşet programı çarşamba akşamları, Bereket’in güncel olaylara ilişkin yapacağı özel mülakatlar da ‘Manşet’ adıyla gündüz saatlerinde yayınlanacak. Daha önce aynı adla CNN TÜRK’te, Mehmet Ali Birand’ın hazırladığı bir program yayınlanıyordu.

Ankara Üniversitesi Siyasi Bilgiler Fakültesi mezunu Bereket, CNN TÜRK’te Manşet programını ve Pusula’yı hazırlayıp sunuyor. Mithat Bereket aynı zamanda, Radyo Time’da hafta içi her gün saat 09.00 – 10.00 arasında ‘Güçlü Bakış’ adlı program ile mikrofon başına geçiyor. İngiltere Lancaster Üniversite’sinde yüksek lisans yapan Berket, aynı üniversitede doktora öğrenimini sürdürüyor.

Bereket, yaklaşık 15 yıldan beri çalıştığı basın sektöründe haber programlarıyla Bosna, Halepçe, Kosova, Irak, Afganistan, Çeçenistan, Filistin gibi sıcak çatışma bölgelerinden haberleri iletti. Nelson Mandela, Benazir Butto, Muammer El Kaddafi, Yasser Arafat, Shamil Basayev, Madeleine Albright, Ürdün Kralı Abdullah, Yitzak Rabin, Simon Peres, Benjamen Netenyahu, Antonia Di Pietro gibi birçok liderle söyleşi gerçekleştirdi.

Ankara Üniversitesi’nde amatör olarak basketbol oynayan Mithat Bereket daha sonra profesyonel oldu ve Milli Takıma katıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.