MediaCat

Mango reklamına gece koruması

Mango, ürün sergili çanta reklamı için ilginç bir uygulama başlattı. Firma, reklam panolarında

Mango reklamına gece koruması

Mango, ürün sergili çanta reklamı için ilginç bir uygulama başlattı. Firma, reklam panolarında tanıttığı gerçek çantaları, gece boyunca özel güvenlikle koruyor.

Reklam projesi kapsamında tanıtımı yapılan pantone adlı çantanın gerçeği, reklam panosunda sergileniyor. Mango Türkiye Halkla İlişkiler ve Reklam Sorumlusu Damla Gerçeker, reklam uygulasının Barcelona ve Paris’te başlatıldığını ve bu şehirlerde de aynı prosedürün uygulandığını belirtti. Hem ürüne hem de çevreye zarar gelmesini önlemek istediklerini dile getiren Gerçeker, İstanbul’da bulunan 15 noktada kampanya süresince hizmet veren her bir güvenlik görevlisinin belirli noktalarda hizmet sürelerinde görev yaptığını belirtti. Uygulamanın ürünün fiyatıyla ilgili olmadığını, şirketin genel prosedürü olduğunu ifade eden Gerçeker, tüm dünyadaki sergili reklamlarda güvenliğin bu şekilde sağlandığını belirtti.

Farklı renk opsiyonları bulunan çantalar, Mango mağazalarında boyutlarına göre farklı fiyatlarda satışa sunuldu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.