Manchester United’a yeni sponsor

Epson ve Manchester United arasında geçtiğimiz hafta Blackburn Rovers maçı öncesi imzalanan...

03.12.2010 - 00:00 | MediaCat

Epson ve Manchester United arasında geçtiğimiz hafta Blackburn Rovers maçı öncesi imzalanan anlaşma ile başlayan sponsorluk çerçevesinde Epson, Manchester United’ın Old Trafford sahasına yazıcı, projektör ve tarayıcı gibi ofis ürünleri ile donanım sağlayacak.

Manchester United Menejeri Alex Ferguson, Genel Müdür David Gill ve Epson Global Başkanı Minoru Usi’nin katıldığı imza töreninde aynı zamanda tüm Manchester United takımı da hazır bulundu.

Epson Global Başkanı Minoru Usi törende yenilikçi ve yaratıcı imajları ile Manchester United ve Epson arasında gerçekleştirilen işbirliğinin iki markayı da daha ileriye götüreceğini söyledi. Usi, vizyonlarının müşterilerine heyecan ve ilham vermek olduğunu; bunun da sahada Manchester United’ın başarısı ile temsil edileceğinden gurur duyduklarını sözlerine ekledi.

Anlaşmanın yürürlüğe girmesi ile birlikte sadık kullanıcılarına ve onların tutkularına daha yakın olacaklarına inandıklarını belirten Minoru Usi anlaşma hakkında şöyle konuştu; “Manchester United ile imzaladığımız bu anlaşma Epson için çok heyecanlı ve gururlu. Böyle önemli bir markayla işbirliği yaparak kendimizi dünya müşterilerine daha yakın hissediyoruz.”

Manchester United Genel Müdürü David Gill ise Epson’ın ticari ortaklarından biri olmasından dolayı çok mutlu olduklarını belirtti. Gill bu işbirliğinin ilerleyen dönemlerde her iki markanın da hedeflerine ulaşmasında büyük etkisi olacağını ve Epson’ın çok başarılı uluslararası bir marka olduğunu dile getirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.