Management Centre Türkiye’de atamalar

Danışmanlık, yönetim geliştirme ve eğitim hizmetleri sunan Management Centre Türkiye ekibinde yeni atamalar yapıldı.

08.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Danışmanlık, yönetim geliştirme ve eğitim hizmetleri sunan Management Centre Türkiye ekibinde yeni atamalar yapıldı. Erhan Feridun, Didem Gürcüoğlu Tekay ve Arif Gürdenli MCT bünyesinde yeni sorumluluklar üstlendiler. 

Erhan Feridun
2005 yılından beri Management Centre Türkiye bünyesinde Yönetici Danışman olarak çalışan Erhan Feridun, İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun oldu. 1999 yılında Arthur Andersen’da danışmanlık hayatına başladı. 2002-2005 arasında Heidelberg Cement Group bünyesinde Grup Finansal Kontrolör olarak çalışan Erhan Feridun, 2005 yılında MCT bünyesine katıldı. Öncelikli görevi olan Grup şirketlerinin finansal sorumluluğunun yanı sıra Erhan Feridun, başta Körfez bölgelerinde olmak üzere birçok danışmanlık projesinde yer aldı. Başlıca projeleri olarak Saudi Telecom Company Enterprise Sales Team Development, Finansbank Kurumsal Kültür Değişim Projesi, Philip Morris, Garanti Bankası ve Microsoft Partner Development Centre sayılabilir. 2011 itibariyle MCT’de Yönetici Ortak pozisyonuna yükselen Erhan Feridun, CFO (Chief Financial Officer) olarak mali işler görevinin yanı sıra müşteri ve portföy yönetim sorumluluğunu da üstlenecek.

Didem Gürcüoğlu Tekay
Profesyonel iş deneyimine perakende alanında başlayan Tekay, sektörde uluslararası kurumların hizmet ve satış alanlarında eğitim ve danışmanlık çalışmalarını yürüttü. Management Centre Türkiye Eğitim ve Danışmanlık Çözümleri Birimi’nin kurulmasını ve yöneticiliğini üstlenen Didem, bu süre içinde finans, ilaç ve telekomunikasyon sektörleri başta olmak üzere öğrenme ve gelişim projelerine liderlik etti. MCT bünyesinde Uygulama Lideri olarak değişim ve kurum kültürü, liderlik gelişimi, yetenek yönetimi başta olmak üzere, organizasyon içindeki ilişkilerin performansa ve iş sonuçlarına olumlu katkı oluşturmasına yönelik danışmanlık hizmeti sağlayan Tekay görevine Yönetici Ortak olarak yönetim ekibinde devam edecek. Tekay aynı zamanda MCT bünyesinde CPO (Chief People Officer) olarak rol alacak, MCT çalışanlarının kariyer ve gelişimine yönelik şirket içi süreçlerin ve uygulamaların geliştirilmesini sağlayacak.

Arif Gürdenli
Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Arif Gürdenli iş hayatına 1986 yılında henüz öğrenciyken ortağı olduğu Omasoft Software Company’de başladı. 1992-1995 yılları arasında Kompozit Marin şirketinde yönetici olarak çalıştı, ardından 1996’da Alarko Turizm Grubu’nda Sistem Analisti olarak görev aldı. 1997-2000 yılları arasında, Hewlett-Packard’da, yönetim ekiplerine ve departmanlara danışmanlık yaptı. 2000-2002 yılları arasında, Novell Türkiye’nin Genel Müdürü olarak çalıştı. 2003 yılından bu yana Management Centre Türkiye bünyesinde danışman olarak projeler geliştiren, eğitimler tasarlayıp veren Arif Gürdenli, 2011 itibari ile MCT’de yeni görevi olan Yönetici Danışman sıfatı ile büyük müşteriler ile büyük projelerin yönetiminden  sorumlu olacak. Gürdenli, Chief Knowledge Officer (CKO) rolü ile de MCT’de tüm bilgi kaynaklarının geliştirilmesi ve yönetiminin sorumluluğunu üstlenecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.