Magnum Çikolata altı farklı çeşidiyle Türkiye’de

Lider dondurma markası Algida, 2 Ekim 2007 tarihinde İstanbul Four Seasons’da yaptığı basın toplantısında Magnum Çikolata...

02.10.2007 - 13:42 | MediaCat

Lider dondurma markası Algida, 2 Ekim 2007 tarihinde İstanbul Four Seasons’da yaptığı basın toplantısında Magnum Çikolata ile çikolata sektörüne girdiğini açıkladı. %100 benzersiz bir lezzet deneyimi sunan Magnum Çikolata, tüketicisine “Asla Daha Azıyla Yetinme” diye sesleniyor.

Endüstriyel dondurma sektörü lideri Algida, 2 Ekim 2007 tarihinde İstanbul Four Seasons’da düzenlediği basın toplantısında çikolata sektörüne girdiğini açıkladı. Algida Genel Müdürü Ahmet Coşar, Algida Pazarlama Direktörü Şükrü Dinçer ve Magnum Marka Müdürü Leyal Eskin Yılmaz’ın ev sahipliği yaptığı toplantıda, Magnum Infinity, Magnum Essence ve Magnum Praline’den oluşan seriyle toplam 6 farklı çeşit Magnum Çikolata’nın Ekim 2007’den itibaren tüm Türkiye’de satışa sunulacağı belirtildi.

Magnum’un tutku yaratan çikolatasını “%100 Magnum Çikolata” iddiasıyla tüketiciye sunduklarını söyleyen Algida yetkilileri, ürünü İtalya, İspanya, Portekiz ve Avusturya’dan sonra Türkiye’de tüketici ile buluşturacaklarını açıkladılar. Toplantıda ayrıca, İtalya’da üretilen ürünün dünyanın en seçkin yetişkin çikolatası olarak bilindiği ve keyif evreninin vazgeçilmez bir parçası olduğu dile getirildi.

Ürünün, her ısırıkta kimseyle paylaşılamayacak kadar eşsiz bir lezzet deneyimi sunduğunun altını çizen Algida Pazarlama Direktörü Şükrü Dinçer, Magnum Çikolata ile tüketicilerine “Asla Daha Azıyla Yetinme” çağrısında bulunduklarını söyledi. Dinçer şöyle devam etti: “Tüm dünyada benzersiz dokusu ve ipeksi kıvamıyla tanınan ürünümüzün damaklarda bağımlılık yarattığına yurtdışındaki deneyimlerimizle de şahit olduk.”

Magnum Çikolata ile Magnum’a yakışan bir başarı ile çalışacaklarını belirten Algida Genel Müdürü Ahmet Coşar yeni bir kategoriye adım atmalarını şu sözlerle değerlendirdi: “Tüketicilerimiz tarafından çok beğenilen Magnum’un çikolatasını geçtiğimiz yıl İstanbul, İzmir ve Ankara’da satışa sunmuştuk. Ürünün gördüğü yoğun talep bizleri, hem ürün portföyünü hem de satış ağını genişletmeye teşvik etti. Çikolata tutkunları Magnum Çikolata’yı artık tüm Türkiye’de bulabilecekler.”

Magnum Çikolata’nın tüm çeşitleriyle yalnızca damağa değil göze de hitap etiğini belirten Magnum Marka Müdürü Leyal Eskin Yılmaz, reklam filmi için büyük bir titizlikle çalıştıklarını söyledi. Yılmaz ayrıca, Magnum Çikolata’nın da reklam filminde, bu yılın Magnum kadını olan Eva Longoria’nın rol aldığını belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.