Madonna ‘ev kadını’ oldu

Moda devinin 2010 koleksiyonunun tanıtımı için objektif karşısına geçen pop kraliçesi, bulaşıkları yıkarken, sebze soyarken ve...

18.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Tam tahıllar ve sebze ağırlıklı beslenerek uzun yaşamayı vaat eden ‘makrobiyotik’ beslenme biçimini seçen, evinde süt ürünlerinden şekere kadar birçok besini yasaklayan Madonna, Dolce and Gabbana için verdiği pozlarda bu alışkanlığını bozdu!

Moda devinin 2010 koleksiyonunun tanıtımı için objektif karşısına geçen pop kraliçesi, bulaşıkları yıkarken, sebze soyarken ve bir tabak makarnayı iştahla yerken göründüğü pozlar vererek, bir ev kadını fantezisini canlandırıyor. Tasarımcı Stefano Gabbana, fotoğrafları çekerken Madonna’nın da iyi bildiğini belirttiği İtalyan sinemasındaki neorealizm (Yeni gerçekçilik) akımından esinlendiklerini belirtiyor. Gabbana, Madonna’nın evde de bulaşıkları yıkayan bir kadın olduğunu, hatta kendisini spagetti yerken de gördüğünü söylüyor. (The Daily Mail)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.