Lux’ün yeni yıldızı Catherine Zeta-Jones

Ünlü aktirist Catherine Zeta-Jones Unilever'in Lux şampuanı için reklam filminde yer alıyor. Çin ve Japon...

25.05.2009 - 11:12 | MediaCat

Ünlü aktirist Catherine Zeta-Jones Unilever’in Lux şampuanı için reklam filminde yer alıyor. Çin ve Japon pazarına yönelik olarak Hollywood stili hazırlanan reklam filmi 7 dakika sürüyor.

Adı ‘Alchemist’ olan reklam filminde, güvenlik olarak çok sıkı kontrolde bulundurulan laboratuarda motosikletle bir kovalamaca yaşanıyor.

JWT tarafından yaratılan reklam filminin senaryosu Jeffrey Caine tarafından yapıldı. James Bond filmi ‘Golden Eye’ ve polisiye film ‘The Constant Gardener’ın da film senaryosu Jeffrey Caine tarafından yapılmıştı. Unilever’in 5 dakikalık reklam filmi Çin ana kanalında ve Fox dahil pek çok kanalda oynayacak.

Reklam filmi İngilizce olarak ayrıca Çince ve Japonca altyazılı olarak sinemalarda da gösterilecek. Kozmetik devi Elizabeth Arden tarafından hala en çok konuşulan kadın olan Zeta-Jones, bugüne kadar pek çok reklam filminde yer aldı.

Unilever, reklam filmi ile Çin ve Japonya pazarında liderliğini sürdürmeyi ümit ediyor. Lux’ün geçen sene Japonya’da pazar payı yüzde 10.2, Çin’de yüzde 5.1’di. Çin’de liderliği elinde bulunduran Procter & Gamble’ın ürünü Rejoice, Head & Shoulders and Pantene Pro V birlikte buradaki şampuan pazarının satışlarının neredeyse yüzde 40’ını elinde bulunduruyor.

Kaynak: brandrepuclic

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.