L’Oreal Amerika da ajans değişikliği

L'Oreal 700 milyon dolar değerindeki Amerika pazarını içeren, medya hesabını emanet edecek ajansını belirledi. Hafta içerisinde Burberry'nin,,,

28.04.2010 - 00:00 | MediaCat

L’Oreal 700 milyon dolar değerindeki Amerika pazarını içeren, medya hesabını emanet edecek ajansını belirledi. Hafta içerisinde Burberry’nin global medya ajansı olan Universal McCann, ikinci büyük başarısını kazandı. Universal McCann markanın 700 milyon dolar değerindeki medya satınalma hesabını yönetecek ajans olsu.

Konu hakkında bir değerlendirme yapan dünyanın en büyük kozmetik firması, medya hesabını Universal McCann’e emanet ettiğini kaydetti. Firmanın medya hesabını daha önceden, Interpublic bünyesinde bulunan Universal McCann ve Publicis bünyesinde yer alan Zenith birlikte yönetiyordu.

Ajans, L’Oreal Paris (en geniş divizyon), Maybelline, Lancome ve Garnier markalarını yönetecek. Geçtiğimiz hafta L’Oreal, ilk 3 aylık satış rakamını 6.2 milyar dolar olarak açıkladı.

Anlaşma L’Oreal’in lüks tüketim ürünlerinin ve  Maybelline New York hattının hesabını elinde bulunduran Publicis’ Optimedia’yı etkilemeyecek. 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.