Lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin dikkatine!

Unilever IdeaTrophy’den size davet var.

30.10.2015 - 09:46 | MediaCat

Lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin dikkatine!

Gençlerin bir yandan iş dünyasının dinamiklerini öğrenirken diğer yandan yetkinlik ve rekabet kapasitelerini geliştirmelerine yardımcı olmak ve takım çalışmasını teşvik ederek en iyi takım çalışmalarını ödüllendiren Unilever IdeaTrophy Global Competition için geri sayım başladı.

2001 yılında Omo ile başlayan ve bugüne kadar sırasıyla Algida, Lipton Ice Tea, Dove, Knorr Çabuk Çorba, Lipton, Customer Development, Cornetto, Axe, Omo, Lipton, Magnum ve Rexona ile devam eden IdeaTrophy, 14’üncü yaşına da bir kez daha Omo ile girme kararı aldı. Her yıl Unilever markalarından birinin ana odağını oluşturması için seçildiği IdeaTrophy’ye başvurular 5 Kasım’a kadar sürecek.

Unilever, katılımcılarından neler bekliyor?

  • Heyecan ve tutku
  • Anlamlı bir analiz ve güçlü bir stratejiye dayanan yaratıcılık
  • Fikrin iş dünyasında uygulanabilir olması
  • Net ve etkili bir anlatım
  • Brief’in dışına çıkmama

IdeaTrophy Londra’da ve üç safhadan oluşuyor

Safha 1: Analizlerin teslimi

Birinci safhada, katılımcı ekiplerden brief temelinde hazırlanmış bir analiz sunmaları bekleniyor. İş planının bu aşamada hazırlanmasına gerek yok. Başvurular ın 5 Kasım’a kadar yapılması gerekiyor. Birinci safha katılan tüm takımlardan 30 takımlık bir kısa liste oluşturulmasıyla son bulacak. Kısa liste, 9 Kasım’da duyurulacak.

Safha 2: Yarı final

30 takım, 13 Kasım’da Unilever’in İstanbul’daki merkezine davet edilecekler. Unilever yöneticileriyle yapacakları özel toplantılardan sonra, bir vaka çalışmasında yeteneklerini sergilemesi beklenen 10 takım kalacak. Aynı gün, finalist takımlar belirlenecek.

Safha 3: Unilever IdeaTrophy Final Kampı

14-15 ve 16 Aralık tarihlerinde Unilever IdeaTrophy Kampı düzenlenecek. Gençler kamp boyunca pazarlamaya dair önemli dersler ve eğitimler alıp Unilever yöneticileriyle atölye çalışmalarına ve çok daha fazlasına katılacaklar.

Lisans ve yüksek lisans eğitimini sürdüren tüm öğrencilere açık olan IdeaTrophy hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.