Lilly İlaç’ta yeni atama

2007 yılından bu yana Lilly İlaç bünyesinde Alternatif Kanallar Pazarlama Müdürü olarak görev yapmakta olan...

03.01.2011 - 00:00 | MediaCat

2007 yılından bu yana Lilly İlaç bünyesinde Alternatif Kanallar Pazarlama Müdürü olarak görev yapmakta olan Sırma Akgün, AMERASIA Alternatif Kanallar ve İnovasyondan Sorumlu BT Müdürü oldu.

Lilly İlaç bünyesindeki kariyerine 2001 yılında Ürün Müdürü olarak başlayan Sırma Akgün, 2002-2005 yılları arasında Üst Düzey Ürün Müdürü olarak görev yaptı. 2005-2007 yılları arasında Ulusal Satış Müdürü olarak çalışan Akgün, son olarak Lilly İlaç Alternatif Kanallar Pazarlama Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

Aralık 2010 itibariyle Lilly Türkiye’nin de bağlı bulunduğu Afrika, Ortadoğu ve Asya Bölgesi (AMERASIA) Alternatif Kanallar ve İnovasyondan Sorumlu BT Müdürlüğü görevine getirilen Sırma Akgün, Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden 1997 yılında mezun oldu. Profesyonel iş hayatına 2000 yılında SmithKline Beecham İlaç’ta Tüketici Ürünleri Ürün Müdürü olarak başlayan Akgün’ün, California Üniversitesi’nden İşletme Yüksek Lisans Diploması bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.