LG Türkiye Başkan Yardımcılığı’na atama

Nisan 2008'de Türkiye'de bağımsız ofisini kuran LG Electronics'te satış ve pazarlamadan sorumlu başkan...

23.09.2008 - 11:31 | MediaCat

Nisan 2008’de Türkiye’de bağımsız ofisini kuran LG Electronics’te satış ve pazarlamadan sorumlu başkan yardımcılığı görevine elektronik ve teknoloji dünyasının deneyimli ismi Ahmet Güven atandı.

Tüketici elektroniği alanında dünya lideri olan LG Electronics, Türkiye organizasyonunu güçlendirmeye devam ediyor. Nisan 2008’de Türkiye’de bağımsız ofisini kuran LG Electronics’te Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine elektronik ve teknoloji dünyasının deneyimli ismi Ahmet Güven atandı.

Eylül 2008 itibariyle LG Electronics Türkiye ailesine katılan Ahmet Güven, üstlendiği başkan yardımcılığı misyonu ile LG Electronics Türkiye Başkanı Christopher Kim ile birlikte çalışacak.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nü bitiren Ahmet Güven, 1986-2007 yılları arasında Tekofaks-Panasonic’te satış ve pazarlama departmanlarında çeşitli kademelere yöneticilik yaptı. Güven, aynı zamanda grup şirketlerinde Genel Müdür ve Yönetim Kurulu üyesi olarak da görev aldı.

Kariyerine bir süre Netcell A.Ş.’de Genel Müdür olarak devam eden Ahmet Güven, Eylül 2008’de LG Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı olarak yeni görevine başladı.

Türkiye’nin LG için çok önemli bir merkez olduğunu belirten LG Electronics Türkiye Başkanı Christopher Kim, Ahmet Güven’in LGE Türkiye ailesine katılımının Nisan ayından bu yana sürekli geliştirdikleri organizasyonel yapı ve yüksek hedefler için büyük bir kazanım olacağını belirterek, “Ahmet Güven sektördeki deneyimi ile LGE Türkiye için çok şey katacaktır” dedi. Ahmet Güven ise, teknoloji ve tüketici elektroniği konusunda dünya devi bir yapıda yer almanın heyecan ve sorumluluğunu bir arada yaşadığını ifade ederek, “LG’nin Türkiye ile ilgili uzun vadeli ve yüksek hedeflerine ulaşması için tüm ekibimizle var gücümüzle çalışacağız ve tüketicilerimize en üstün değeri sunmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.