LG Electronics kanal pazarlama müdürlüğüne atama

2008 yılında Türkiye'de bağımsız ofisini kuran LG Electronics'in büyüyen yapısında Kanal Pazarlama Müdürlüğü görevine...

27.01.2009 - 11:05 | MediaCat

2008 yılında Türkiye’de bağımsız ofisini kuran LG Electronics’in büyüyen yapısında Kanal Pazarlama Müdürlüğü görevine Deniz Öztaş atandı.

Tüketici elektroniği alanında dünya lideri olan LG Electronics, Türkiye organizasyonunu güçlendirmeye devam ediyor. 2008 yılında Türkiye’de bağımsız ofisini kuran LG Electronics’in genişleyen yapısında kanal pazarlama müdürlüğü görevine Deniz Öztaş atandı.

TED Ankara Koleji mezunu olan Deniz Öztaş üniversite eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde yaptı. Ardından aynı üniversitede İşletme mastırı yapan Öztaş, 1998 yılında EPA Endüstri Pazarlama A.Ş’de satış mühendisi olarak çalışma hayatına başladı. 2000-2005 yılları arasında Samsung Electronics İrtibat Ofisi’nde sırasıyla perakende müdürü, ürün müdürü ve satış-pazarlama müdürü olarak görev yaptı. 2005 yılında Anadolu Elektronik’te pazarlama müdürü olarak çalışmaya başlayan Öztaş, 2006 yılında Samsung Electronics’e satış ve pazarlama müdürü olarak geri döndü. Deniz Öztaş 2009 yılı Ocak ayı itibariyle LG Electronics Türkiye Ofisi’nde kanal pazarlama müdürü olarak görev yapmaktadır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.