MediaCat

Levi’s’tan global çağrı

Markanın yedi yıl aradan sonra yeni global kampanyası yayında.

Levi’s’tan global çağrı

Levi’s yedi yıllık sessizliğinin ardından ilk kez global bir kampanya yayınladı. “Daha İyisini Satın Al, Daha Uzun Giy” sloganını taşıyan AKQA imzalı kampanya, giyim endüstrisinin çevresel etkileri konusunda farkındalık yaratmayı ve Levi’s ürünlerini hızlı modaya alternatif olarak sunmayı amaçlıyor.

Oyuncu ve Rapçi Jaden Smith, Manchester United futbolcularından Marcus Rashford, YouTuber Emma Chamberlain, İklim Aktivisti Xiye Bastida, Girişimci Melati Wijsen ve Hip-Hop sanatçısı Xiuhtezcatl Martinez gibi sürdürülebilirliğe dair çalışmalarıyla öne çıkan influencer’ların boy gösterdiği kampanya, genç kitleye yönelik satışlarını artırmayı ve uzun kullanım sürelerini teşvik ederek müşterilerinin karbon ayak izini azaltmayı hedefliyor.

Levi’s Marka Başkanı Jennifer Sey ise kampanyanın amacını şu sözlerle özetliyor: “Nihayetinde Levi’s kotları bir mevsim değil, yıllarca giyilmek üzere üretiliyor. Bu nedenle, tüketicileri giyim tercihlerinde daha bilinçli olmaya davet ediyoruz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.