Levı’s BBH ile yollarını ayırdı

Bartle Bogle Hegarty (BBH) 28 yıl boyunca yaratıcı çalışmalarını yürüttüğü, Levi’s ile yollarını ayırdı...

16.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Bartle Bogle Hegarty (BBH) 28 yıl boyunca yaratıcı çalışmalarını yürüttüğü, Levi’s ile yollarını ayırdı. Levi’s, 1982’de kurulan ajansın, kurucu müşterilerinden biriydi.

Ajanstan yapılan açıklamada “BBH ve Levi Strauss & co’nun 15.07.2010 tarihi itibari ile yollarının ayrıldığı; bu durumun, 13.07.2010 tarihinde BBH’nin, jean devine artık yolları ayırmanın her iki taraf için de olumlu bir gelişme olacağına dair teklifte bulunması ve Levis’in bu teklifi olumlu karşılaması sonucunda meydana geldiği belirtildi.

BBH’nin kurucu ortağı ve Grup başkanı Nigle Bogle, 1982’de markanın yaratıcı çalışmalarını yönlendirecek ajansı belirlemek için açtığı konkuru kazandığından beri Levis’in BBH’nin tarihinde çok önemli bir yere sahip olduğunu belirtti. Bogle, bundan sonra yolların ayrılmasının her iki taraf için de en iyisi olduğunu ifade etti. BBH adına Levi’s’a gelecek için iyi dileklerde bulun Bogle, simge olmuş marka ile çalışmanın her zaman bir ayrıcalık olduğunu da sözlerine ekledi.

Ajansın diğer kurucu ortağı ve dünya çapındaki yaratıcı Direktörü Sir John Hegarty da, 501 için yarattıkları “The Original Jeans’”kampanyasının, tüm zamanların en başarılı jeans kampanyası olarak kabul edildiğini, BBH ve Levi’s’ın daima birlikte ürettikleri muhteşem çalışmalarla birbirine bağlı olacaklarını dile getirdi.

28 yıllık ortaklıkta ajans, marka için Avrupa ve Asya’da simge olmuş pek çok reklama imza atmıştı. “Launderette”, “Creek” ve “Flat Eric” kampanyaları, Avrupa pazarında çok ses getiren çalışmalar olmuştu.

medyaloji.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.