letgo Türkiye’ye yeni CMO

letgo Türkiye CMO'su olarak görev alacak isim belli oldu.

13.07.2021 - 10:30 | MediaCat

İkinci el alışveriş uygulaması letgo’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, letgo Türkiye’de CMO koltuğunun yeni sahibi Selin Süzer oldu. Süzer, yeni görevinde letgo Türkiye’nin tüm pazarlama süreçlerine liderlik edecek.

Galatasaray Lisesi’nin ardından 2008 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Selin Süzer, MBA yüksek lisans derecesini Northwestern Üniversitesi Kellogg İşletme Okulu’nda tamamladı. Kariyerine P&G’de adım atan Süzer, burada beş yıl boyunca Türkiye, İsrail ve Kafkaslar bölgesinde kozmetik, alışveriş, pazarlama ve saç bakım kategorilerinde marka yönetimini üstlendi. Danone ve McDonald’s Türkiye gibi şirketlerde pazarlama müdürlüğü yürütmesinin ardından 2017 yılında ABD’ye taşınarak BBVA’nın ABD pazarlama direktörlüğünü üstlenen Süzer, letgo ailesine katılmadan önce son olarak Oriflame Türkiye ve Afrika’dan Sorumlu Bölgesel Pazarlama Direktörlüğü görevini yürütmekteydi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.