Leo Burnett yılın en iyi network ajansı seçildi

Orta ve Doğu Avrupa bölgesindeki iletişim profesyonellerinin buluşma noktası olan Golden Drum Reklamcılık Festivali...

13.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Orta ve Doğu Avrupa bölgesindeki iletişim profesyonellerinin buluşma noktası olan Golden Drum Reklamcılık Festivali, Leo Burnett’i “Yılın En İyi Network Ajansı” olarak seçti. Festivalde Golden Drum jürisi Leo Burnett ofislerinin çok sayıda işini ödüllendiriken, Leo Burnett İstanbul’un “Oyuncak Müzesi” kampanyasını da Silver Drum’a layık gördü.

Dünyanın en çok ödül kazanan üçüncü ajansı olan Leo Burnett, Avrupa’nın en prestijli festivallerinden olan Slovenya Portoroz’da gerçekleştirilen 16. Golden Drum Reklamcılık Festivali’nin kapanış gecesinde “Yılın En İyi Network”ü ödülünü alarak başarılı işlere imza attığını bir kez daha kanıtladı.

Leo Burnett Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi Başkanı ve CEO’su Nicola Novellone konu ile ilgili olarak “Bu ödüller, markanın hikayesini anlatmadan önce, esas olarak insan davranışına odaklanma yaklaşımımızın ne kadar efektif olduğunun bir göstergesi” dedi.

Leo Burnett Istanbul’un yanı sıra Varşova ve Moskova ofislerinin de aralarında olduğu çok sayıda Leo Burnett ajansının ödül aldığı yarışmada, Leo Burnett Beyrut "Yılın En İyi Ajansı" seçildi.

Nicola Novellone sözlerine şöyle devam etti: “Festivalde Leo Burnett’in elde ettiği sonuçlar beni gururlandırdı. Bu başarı, HumanKind yaklaşımıyla, Leo Burnett’in, yaratıcılığın insan davranışlarını değiştirecek güce sahip olduğuna inanan harika yeteneklere sahip bir takıma sahip olduğunu kanıtlıyor.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.