MediaCat

Legrand Grup Türkiye’ye yeni CMO

Legrand Grup Türkiye’de CMO görevine yeni bir isim getirildi.

Legrand Grup Türkiye’ye yeni CMO

Legrand Grup Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. 21 yıldır Legrand Grup Türkiye çatısı altında çeşitli görevler üstlenen Gül Sevinç Selçuk, şirketin yeni CMO’su olarak görevlendirildi.

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden lisans derecesini aldıktan sonra yüksek lisansını Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yönetim ve organizasyon alanında tamamlayan Selçuk, otomotiv ve tekstil sektörlerinde satış planlama ve üretim planlama alanlarında çalıştıktan sonra 2002 yılında Legrand Elektrik’e katıldı. 2011 – 2018 yılları arasında kalite departman müdürü ve 2018 yılından itibaren ülke pazarlama direktörü görevlerinde bulundu. Toplumsal cinsiyet eşitliğini destekleyen elle@legrand (Legrand’ta Kadın) platformunun lideri olan Selçuk, aynı zamanda Maltepe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Fakültesi’nde danışma kurulu üyesi olarak yer alıyor.

Gül Sevinç Selçuk, Legrand Grup Türkiye CMO’su olarak yeni görevinde şirket çatısı altındaki Legrand, İnform, Estap ve Bticino markalarının pazarlama ve iletişim stratejilerinin oluşturulmasına ve uygulanmasına liderlik edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.