LEGO ve Universal Music Group’tan işbirliği

İşbirliğinden doğan LEGO VIDIYO platformu çocukların yaratıcılıklarını müzikle birleştiriyor.

28.01.2021 - 15:45 | MediaCat

LEGO ve Universal Music Group'tan işbirliği

Çocukların yaratıcılıklarının gelişimine yardımcı olmak ve müzik tutkularını desteklemek adına Universal Music Group ile işbirliğine giden LEGO Group, çocukların güvenli bir ortamda müzik videolarını yönetmelerine, üretmelerine, klipte oynamalarına ve paylaşmalarına olanak tanıyan LEGO VIDIYO’yu hayata geçirdi.

Fiziksel ve dijital oyun dünyasını bir arada sunan LEGO VIDIYO hem çocukların birbirileriyle duygusal ve yaratıcı bir şekilde bağlantı kurma becerilerini artırmayı hem de gelişimleri için temel kombinasyonlar olan oyun ve müziği bir arada deneyimleme fırsatı sağlamayı amaçlıyor.

7 – 10 yaş arası çocuklara yönelik geliştirilen platformda, aralarında Universal Music Group bünyesindeki sanatçıların da yer aldığı birçok sanatçının eserlerini seçen çocuklar kendi müzik video prodüksiyonlarının sorumluluğunu üstleniyor. Uygulama akışına yüklenen tüm içerikler ise dışarıdan denetlenebiliyor.

LEGO öğeleri, minifigürler, müzik, artırılmış gerçeklik, yeni bir uygulamadan oluşmasının yanı sıra BeatBits adlı özel efekti de içeren LEGO VIDIYO’nun ilk ürünleri 1 Mart’ itibarıyla dünyanın birçok ülkesinde satışa sunulacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.