LeBron James ve Adriana Lima’dan bilime destek

Ünlü isimler Verizon'ın bilimi destekleyen son kampanyasında bir araya geldi.

04.04.2017 - 16:36 | Sultan Öncü Arslanoğlu

LeBron James ve Adriana Lima'dan bilime destek

“Büyüyünce ne olmak istersin?” sorusuna ünlü bir model ya da havalı bir sporcu olmak istedikleri cevabını veren çocukları duymuşsunuzdur. Ancak gerçek şu ki yalnızca ABD’de 2.880 profesyonel futbolcu, 850 Amerikan futbolu oyuncusu, 624 profesyonel basketbolcu ve 5.800 model varken bilim ve teknoloji alanında 4 milyonun üzerinde bir istihdam açığı hüküm sürüyor.

Çocuklara bilimi sevdirmek ve onları bu alanda kariyer sahibi olmaya teşvik etmek için harekete geçen ABD’li iletişim şirketi Verizon da LeBron James, David Villa, Drew Brees ve Adriana Lima gibi ilham alınan ünlülerle işbirliğine giderek #WeNeedMore adlı bir kampanya başlattı. R\GA’in yaratıcı süreçlerini üstlendiği reklam filminde, ünlü isimlerin çocuklara STEM alanlarına yönelmeleri konusunda ilham olmak için verdikleri demeçleri izliyoruz: “Daha fazla LeBron James, David Villa, Drew Brees ve Adriana Lima’ya ihtiyacımız yok.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Verizon
  • Reklam Ajansı: R\GA
  • Prodüksiyon Şirketi: B-Reel
Kaynak: Creativity Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.