Kurumsal İletişimciler Derneği kuruldu

Türkiye’deki kurumsal iletişim yöneticilerini aynı çatı altında bir araya getirmeyi hedefleyen Kurumsal İletişimciler Derneği (KİD) kuruluşunu tamamladı...

01.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’deki kurumsal iletişim yöneticilerini aynı çatı altında bir araya getirmeyi hedefleyen Kurumsal İletişimciler Derneği (KİD) kuruluşunu tamamladı.

Kurumsal iletişim mesleğinin bilinirliğini, mesleki paylaşım ve dayanışmayı artırmayı amaçlayan KİD, bünyesinde Türkiye’nin en önde gelen kurum ve kuruluşlarında görev yapan 30’a yakın kurumsal iletişim yöneticisini barındırıyor.

Türkiye’de kurumsal iletişim mesleğinin standartlarını yükseltmeyi amaçlayan KİD, öte yandan, üyelerinin eğitim, ekonomi, çevre ve yasal alanlarda ortak akıldan yararlanmaları için gerekli platformları oluşturacak. KİD, üyelerinin sosyal, ekonomik ve profesyonel gelişimlerine katkıda bulunacak, yeni kuşak iletişimcilerin mesleğin ihtiyaçlarına göre eğitilmesi için üniversitelerle ortak çalışmalar yapacak.

KİD’e özel sektör ve kamu kurumlarında kurumsal iletişim tanımı çerçevesinde yönetici olarak görev yapan iletişimciler üye olabiliyor.

Gerçekleştirilen Genel Kurul sonrasında 2 yıl süreyle seçilen KİD Yönetim Kurulu’nda şu isimler yer alıyor:

Başkan  Suat Özyaprak,  (Sabancı Holding)
Başkan Yrd.   Murat Ermert,  (Yapı Kredi)
Başkan Yrd.  Barbaros Talı,  (Anadolu Grubu)
Genel Sekreter Şule Yücebıyık,  (Borusan Holding)
Üye-Sayman  Banu Kalay Erton, (Tofaş)
Üye   Elif Göktan,  (Havaş)
Üye   Pelin Temelli, (Bahçeşehir Üniversitesi)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.