‘Küresel Isınma’ konulu senaryo yarışması

Akademi İstanbul ve Cinemascope dergisi işbirliğiyle “Küresel Isınma” konulu senaryo yarışması düzenleniyor

20.08.2007 - 17:50 | MediaCat

Akademi İstanbul ve Cinemascope dergisi işbirliğiyle “Küresel Isınma” konulu senaryo yarışması düzenleniyor.

Dünya üzerinde var olan tüm canlıları yok oluşa sürükleyen “Küresel Isınma” teması ile konunun ciddiyetine dikkat çekmeyi hedefleyen yarışma, kısa filmcilerin senaryolarını filme dönüştürmelerine olanak sağlamak, hayallerinin perdeye yansımasına destek vererek kısa filmin gelişmesine katkıda bulunmak, yeni yazar ve senaristleri sinemaya kazandırmak amaçlanıyor.

Seçici Kurul tarafından belirlenecek sosyal kampanya filmi, belgesel ve kurmaca dalında birinci olan senaryo sahiplerine, senaryolarını Akademi İstanbul’un sağlayacağı teknik olanaklarla filme çekme şansı verilecek. Ayrıca Seçici Kurulun belirleyeceği bir senaryonun sahibi de mansiyon ödülü olarak bir yıllık Cinemascope aboneliğine hak kazanacak.

Katılımcılar senaryolarını en geç 19 Ekim 2007 Cuma günü, saat 18:00’e kadar Akademi İstanbul, İstiklal Caddesi Zambak Sokak, No. 23 – 34435 Beyoğlu-İstanbul adresine elden, adrese teslim kargo ya da iadeli taahhütlü posta yoluyla teslim edebilirler.

Yarışma sonuçları 1 Ocak 2008 tarihli Cinemascope dergisinde, Cinemascope dergisi internet sitesinde ve Akademi İstanbul internet sitesinde duyurulacak. Yarışma koşulları hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.akademi-istanbul.net, www.cinemascope.com.tr adresinden veya 0 212 243 46 33 no’lu telefondan bilgi alabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.