Küçük VW’ya kocaman etkinlik pazarlaması

Volkswagen 2012 model yeni kaplumbağasını 18 Nisan'da New York Uluslararası Auto Show’da tanıttı.

19.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Volkswagen 2012 model yeni kaplumbağasını 18 Nisan’da New York Uluslararası Auto Show’da tanıttı.

Volkswagen portfoliosunun boyut olarak en küçük arabası olan "kaplumbağa" modeli belki de markanın en tanımlayıcı arabalarından biri. Volkswagen 2013’de satışlarını iki katına çıkarmayı hedeflediklerini belirtmişti. Bu hedefe ulaşmak için yeni modelin iyi bir dinamik sağlayacağına inanan marka sözcüsü "Kaplumbağa" ana modellerimizden biri ama daha da önemlisi insanların VW sevgisini ve ilgisini artıran bir model" dedi.

VW Kuzey Amerika pazarlama müdürü Tim Ellis "Şu an bu modeli satın alanların çoğu kadın ve 35 45 yaş grubunda, amacımız arabanın algılanmasını daha unisex bir hale getirerek hedef kitlesini genişletmek." dedi.

Pazarlama stratejilerinin uzun süreli devamlılık gerektiren kampanyalar değil birden yüksek etki yaratan kampanyalar yaratmak olduğunu dile getiren Ellis "bu modelin tanıtımında büyük medya harcamaları yapmak yerine marka için uygun araçları kullanmayı önemsiyoruz. Bu araçların da sosyal medya, dijital ortam ve benzersiz açıkhava yerleştirmeleri olduğunu düşünüyoruz" dedi.

New York Auto Show’da VW’nun 2012 modeli büyük bir etkinlik aracılığıyla tanıtıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.