MediaCat

Küçük işletmelerin pek de küçük olmayan sorunları

BBH Londra’dan Volkswagen için ilk reklam kampanyası.

Küçük işletmelerin pek de küçük olmayan sorunları

Geçtiğimiz yıl kreatif tarafta yola BBH Londra ile devam etme kararı alan Volkswagen, işbirliğinin ilk meyvesini ajansın ticari araçlar için hazırladığı üçlemeyle topluyor. Küçük işletmelerin pek de küçük olmayan sorunlarına odaklanan reklam filmleri, BBH Londra CCO’su Ian Heartfield’in ifadesiyle, gerçek insanlardan alınmış içgörülerin, esprili bir hikâye anlatıcılığı ve yüksek prodüksiyonla bezenmiş halini tüketicilere yansıtıyor.

Buzdan yapılma dev bir sümüklü böceği öğleden sonra gerçekleşecek bir düğüne teslim etmek üzere yola çıktığınızı ve yolculuğa henüz başlamışken aracınızın tekerleğinin patladığını ya da dışarıda bardaktan boşanırcasına yağmur yağarken, sıcacık ve konforlu aracınızın içinden çıkıp, yağmurun altında işe koyulmanız gerektiğini düşünün. Ne yapardınız?

Markanın ticari araçlarının çeşitli kritik konularda sunduğu çözümleri esprili bir dille yansıtan reklam kampanyası, Volkswagen Ticari Araçlar Pazarlama Direktörü Sarah Cox’un belirttiğine göre, özellikle küçük ve orta ölçekli girişimlere ve şirketlere sesleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.