“Küçük Bütçelerle Sihirli Sonuçlar” yaratmanın sırları

DPİD, bir ilke imza atarak 2008 yılında başlattığı “Küçük Bütçelerle Sihirli Sonuçlar” atölye çalışmasının ikincisini 18 Mart - 29 Nisan 2009 tarihleri arasında gerçekleştirecek...

17.03.2009 - 11:14 | MediaCat

2005 yılında sektöre vizyon kazandırmak, büyümesini sağlamak, hizmet sağlayanlar ve hizmeti alanlar arasında sağlıklı bir iletişim kurmak, hizmet kalitesini yükseltmek ve haksız rekabete karşı mücadele etmek amacıyla kurulan DPİD, bir ilke imza atarak 2008 yılında başlattığı “Küçük Bütçelerle Sihirli Sonuçlar” atölye çalışmasının ikincisini 18 Mart – 29 Nisan 2009 tarihleri arasında gerçekleştirecek.

DPİD ve İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliğiyle gerçekleşecek “Atölye Çalışması” çeşitli eğitimler kapsamında öğrencilere doğrudan pazarlama yöntemlerini kullanarak gerçek bir proje yaratmanın imkanlarını sunmayı amaçlıyor.

DHL’in sponsor olacağı çalışmada, 3. sınıf Reklamcılık Bölümü öğrencilerine, “Kampanyalar” dersi kapsamında, doğrudan pazarlamaya giriş, veritabanına dayalı pazarlama, interaktif pazarlama ve etkinlik pazarlaması konularında eğitim verilecek. DHL tarafından verilecek brief doğrultusunda, oluşturulacak gruplarda, öğrencilerden doğrudan pazarlama araçlarını kullanarak iletişim planı hazırlayıp sunmaları istenecek.

Doğrudan Pazarlama kavramının algılanması ve uygulanması konusundaki eksiklikleri gidermek için kolları sıvayan DPİD, İstanbul Bilgi Üniversitesi’yle ortaklaşa yürüttüğü bu önemli projede DPİD üyesi, sektörün öncü profesyonelleri eğitim verecek. Doğrudan Pazarlamaya girişi Tanju Kaynarsoy (Majör), Veritabanına Dayalı Pazarlamayı Okan Tübek (Directcom), interaktif pazarlamayı Elif Lambacıoğlu (PH), etkinlik pazarlamasını Alper Sesli’nin(DSM) verdiği eğitimlerin sonunda profesyonel brief DHL firmasından Erkin Murat Küçük tarafından verilecek.

15-25 Nisan tarihleri arasında öğrenciler tarafından hazırlanacak projelerin sunumu ise 29 Nisan tarihinde gerçekleşecek. Değerlendirme sonrasında katılan tüm öğrencilere verilecek sertifikanın yanı sıra birinci gelen gruba DPİD üyesi firmalarda ve/veya DHL’de bir aylık staj imkanı sunulacak.

Detaylı bilgi www.dpid.org.tr adresinde yer almaktadır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.