Murat Şam’ın Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2016 favorilerini paylaşıyor.

15.06.2016 - 10:05 | MediaCat

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali kapıda. Sektörün en kıymetli etkinliklerinden Cannes Lions, bu yıl 18-25 Haziran tarihinde farklı kategorilerde en iyileri belirleyecek. Fransa’da hazırlıklar süredursun, bizler de Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz yeni bir haber dizisiyle karşınızdayız.

İşte MullenLowe İstanbul ECD’si Emrah Akay, 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk ve Tribal Worldwide Istanbul Kreatif Direktörü Arda Erdik, Serdesin CCD ve Kurucusu Serhat Bayram ve Punch Kurucusu ve Kreatif Direktörü Musa Paça‘nın ardından Fabrika Reklam Ajansı Ortağı ve Reklam Yaratıcıları Derneği Başkanı Murat Şam’a “Bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dedirten kampanyalar…

Swedish Tourist Association: The Swedish Number – Ingo Stockholm

İnanmak başarmanın yarısıdır derler hani; bu iş, tamamdır dedirtiyor. İsveç’i aradığınızda karşınıza çıkan her biri inanmış, gönüllü ve olağan vatandaşların sözleri ziyadesiyle tatminkâr. Darısı başımıza!

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

1 2 3 4 5

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.