Kozluhan’dan sektöre merhaba

Kozluhan'ın yaratıcı atölyeleri başlıyor.

02.05.2016 - 14:12 | Arzu Nilay Kocasu

Kozluhan'dan sektöre merhaba

Assos yakınlarındaki 2 bin 500 yıllık Kozlu Köyü, şu sıralar bir dizi yaratıcı atölyeye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Kozlu Köyü’nün içine konuşlanmış taş evlerden oluşan Kozluhan’da alanlarında uzmanlaşmış isimlerle yaz ve sonbahar boyunca gerçekleştirilecek atölyeler reklam sektörünün yanı sıra marka yönetici ve ekiplerinin de hem kişisel hem sektörel gelişimlerine katkı sağlamak üzere tasarlanmış konu başlıklarından oluşuyor.

Aralarında Ömer Ahunbay ile cingıl ve reklam üzerine “Music For Media”, Celil Oker ile “Yaratıcı Yazarlık”, Deniz Mukan ile “İletişimde Yaratıcılık” atölyelerinin yanı sıra modacı Mehtap Elaidi’yle “Beyaz Gömlek” moda tasarım atölyesi, Mehmet Yaşin ile “Zeytinyağı” atölyesi ve psikiyatrist Alper Hasanoğlu ile “Hayat” atölyesinin de bulunduğu bir dizi çalışmanın yer aldığı programın tamamına erişmek ve katılımcılara atölyelerin yanı sıra plaj, geziler ve sahilde akşam yemekleri gibi rahatlatıcı aktiviteler de sunan Kozluhan hakkında detaylı bilgi alıp rezervasyon yaptırmak için etkinliğin internet adresine buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.